Ze snu wyrywa mnie budzik. Rozpoczynamy kolejny dzień. Leniwie przeciągam się pod kołdrą i naciągam ją na czubek głowy. Jeszcze 5 minut. Czuję na plecach dłoń mojego męża. Uśmiecham się do siebie i pozwalam się dotykać. Na tyle spokojnie by brać z tej chwili całymi garściami i na tyle szybko by zdążyć na czas do pracy. Cudowny energetyzujący poranek.

20151028_114524Czas w pracy mija mi szybko

Zapewne dlatego, że lubię swoją pracę. Praca z ludźmi i to za średnia krajową. Gdyby nie fakt, że mamy zaplanowane z mężem popołudnie i wieczór to mogłabym siedzieć w pracy nawet 12 godzin.

Z mężem spotykamy się w domu

Czekam na niego ubrana w swoje najlepsze spodnie i wygodne buty. Idziemy przecież na spacer! Jestem szczupła i seksowna. Dbam o siebie w każdym calu. Na moich paznokciach lśni czerwień, a włosy są rozpuszczone. Dokładnie tak jak lubi.

On też się stara. Zadbane na siłowni umieśnione ciało doskonale prezentuje się w jeansach i sportowej marynarce. Uwielbiam go takiego.

Po spacerze idziemy coś zjeść

Na cel swojej kulinarnej podróży wibieramy jedną z naszych sprawdzonych knajp. Nie lubimy eksperymentować z wyborem restauracji bez specjalnej okazji. Czas mija nam wolno i beztrosko na szczerym śmiechu, przytulankach i patrzeniu sobie w oczy.

W końcu wracamy do domu

Rozłożone łóżko już na nas czeka. Prysznic bez problemu pomieści dwie osoby. Kończymy dzień w swoich ramionach przekonani, że jutro znów będzie tak samo.

Tak samo cudownie. Tak jak sobie wymarzyłam.

Tylko po co?

Autor Gulbaska

Podobne wpisy

Wybrane na podstawie tagów
Jak wykorzystać tydzień wakacji na Malcie i Gozo
Jak wykorzystać tyd
gulbaska
5 lat temu byłam Pa
przesilenie wiosenne
Przesilenie wiosenne
pieniądze, program rodzina 500+
Na co wydamy pienią
wielkanoc, o wyższości wielkanocy
O wyższości Wielka
pieniądze to nie wszystko, dzieci t najcenniejszy skarb
Pieniądze to nie ws
DO KOLEJKI!
Kolejka na poczcie
ONA
Uczucie się mnoży,
walentynki, valentines day
Tak nietypowo obchod
rozwód, to nie jest powód do domu
Rozwód to nie jest
5 powodów
5 powodów, dla któ
ŚWIĘTY
Poślubiłam święt
LAST MINUTE!
Zazdroszczę Wam pod
https://dwgkfo5b3odmw.cloudfront.net/img/promo_image/2930-1600x600_sailormoon.jpg
Pokolenie Czarodziej
fireworks-978887_1280
1 stycznia – D
rose-490947_1280
Czy wiesz, co to jes
lotd_-_web2
Zatańcz z Lord of t
girl-677576_1280
Blondynka jest naga!
coast-631925_1280
Uczcijmy to tylko we
santa-claus-223446_1280
Panie M. zrób mi w
rodzicielstwo
Mieszanka dumy i wst
Jestem Wyjątkowa!
Każdy bloger to wyj
20151111_165237
Opuszczamy dzidziusi
DSC_0647
5 rzeczy, których n
haloween
Halloween, idź do d
WM
Wyrodna matka? Dzwon
spacer z bliżniakami
5 powodów, dla któ
DSC_0534
Pogoda życia
Wawel
Małżeński weekend
DSC_0389
KDR – Krajowa
DSC_0825
Dzieci z (nie)urodze
DSC_0010
Drzewo mojego dzieci
Brązowooki - Mały Buntownik
Trzy charaktery
pampersy
„Dziwi mnie
tylkojeden
Gdyby był tylko jed
paintball
Jeden strzał wystar
DSC_0616
Miłość zagubiona
DSC_0513
Rodzice, gdzie jeste
DSC_0155
„Nie odkładaj
 • I tego mi zawsze brakowało :/

 • Mi ostatnio siadają akumulatory i tak sobie nawet rozmawiałam z Marcinem że fajnie by było wyjechać na weekend we dwoje (no dobra jako że jestem w dwupaku to we troje). A później się zastanawiam ile razy dziennie bym dzwoniła co z moją córeczką i czy tak naprawdę bym odpoczęła. Chyba jednak nie …

  • Ja w takich chwilach rodzicielskiej samotności odpoczywam na 100% bo wiem, że dzieci są pod najlepszą opieka i krzywda im się na pewno nie stanie 🙂

 • A ja sobie nie wyobrażam życia z dziećmi 🙂 Najważniejsze to nie popadać w skrajności, jak jedna z osób komentujących – ani dziecko nie jest „przeszkodą” dla rodziców, ani bezdzietni nie żyją w nieustających bachanaliach 🙂

  • Dokładnie. Posiadanie dzieci utrudnia w niektórych sytuacjach logistykę, ale przecież nie od razu Rzym zbudowano 🙂

 • Zośka

  Przeczytałam i skrzywiłam się okropnie, naprawę żeby mieć taki dzień przeszkadzają Ci dzieci ?? Dzieci są przeszkodą żeby mieć pracę?? Zadbać o siebie ?? Masz dzieci więc to wymówka żeby nie dbać o siebie ??? To wymówka żeby nie wybrać się na rodzinny spacer do parku, czy do restauracji na obiad? Przykre. Dziecko nie jest dla mnie przeszkodą w żadnej z tych czynności, nawet na fajne wakacje je zabieramy 😉
  ciekawą wymówkę sobie znalazłaś – dzieci ….

  • Widzę, że absolutnie mnie nie znasz i do tego nie zrozumiałaś przesłania tekstu 🙂

 • Puenta the best😊

  • Nieskromnie powiem, że też mi się spodobała jak na nią wpadłam 😉

 • Czasami wyobrażam sobie życie bez Franka ale wtedy uświadamiam sobie, że byłabym w zupełnie innym miejscy niż teraz, otoczona innymi ludźmi, innymi priorytetami. Tak naprawdę nie wiem kim byłabym gdybym nie miała dziecka.

  • Fakt, to jest nie do przewidzenia. Pomimo tego, że czasami akumulatory siadają to nie żałuję decyzji o macierzynstwie.

 • ha ha dobre 🙂 Potrafie sobie wyobrazic dzień bez córki, ale właśnie….PO CO? Kocham ją nad życie, jestem spełnieniem moich/NASZYCH marzeń 🙂 Mimo, że czasem jest ciężko, nie zamieniłabym tego zycia na życie tylko we dwoje 🙂

  • Otóż to 🙂 czas na życie we dwoje przyjdzie za 20 lat 😉

 • Ja też wyobrażam sobie DZIEŃ bez dziecka, snuje małe wizje, jakby to było. Ale po chwili mały człowieczek wyciąga rączki w moim kierunku, aby się przytulić, bańka mydlana pęka. Powracam do rzeczywistości. CUDOWNEJ rzeczywistości.

  • Gorzej jak z bańki wyrywa cię płacz, ale i takie chwile wpisują się w macierzyństwo 🙂

 • Są i w moim życiu takie chwile, że myślę „po co mi to było” „mogliśmy poczekać” „mieć porządną prace, swój dom z zaprojektowanym ogródkiem, super auto”, wszystko wydaje się takie piękne i idealne… I pełzgnie ten mój przytulas i tuli się do mnie jak potrafi najlepiej, starsza woła z drugiego pokoju na całe gardło „kocham Cię mamo” – wszystko inne przestaje się liczyć,bo to Oni są najważniejsi.

  • Dokładnie 🙂 całej reszty można się dorobić mając już dzieci 🙂