W końcu nastał ten długo wyczekiwany dzień – wybieram się na moją pierwszą, skrojoną na tak duży zasięg, imprezę branżową. Ale to dumnie brzmi! Blogowigilia jest organizowana piąty rok z rzędu. Szacun dla organizatorek. Że też przez tyle lat takie imprezy działy się tuż obok mnie, a ja nie miałam o nich pojęcia! Jak to dobrze, że nadrabiam zaległości. Lepiej późno niż wcale!

www.blogowigilia.pl

www.blogowigilia.pl

Czy się stresuję?

Oczywiście! Jeśli ktoś twierdzi, że idzie tam na pełnym luzie, to podchodzę do jego wypowiedzi z bardzo dużym dystansem. Nie po to człowiek siedział w dniu zapisów wpatrzony w ekran komputera i kompulsywnie wciskał klawisz F5, by teraz wszem i wobec szastać stwierdzeniem „Oj, to takie nic. Idę się pobawić!”. W takich wypowiedziach czuję namacalną hipokryzję albo jest to oznaka, że jeszcze nie znam się zbyt dobrze na ludziach. Czas zweryfikuje.

Ja robię wszystko by w tej wyjątkowej dla mnie chwili dodać sobie pewności siebie

Specjalnie na tę okazję kupiłam sobie sukienkę, która mi się podobała. Sukienkę, która jest w czerwono-czarną kratę, którą uwielbiam, a której zawsze sobie odmawiałam. Włosy upnę w fryzurę, która najbardziej będzie mnie odzwierciedlać, a na paznokciach znajdzie się czerwień. Kolor zdecydowanych i pewnych siebie kobiet. Założę minimalistyczne kolczyki i rzemykową bransoletkę, którą dostałam od męża. Nie założę butów na obcasie – założę moje czarno-czerwone jesienne śmigacze, w których będę stąpać pewnie nawet gdy świat zechce zawirować. Czerwona filcowa torebka przywieziona z ostatniej podróży zagranicznej dopełni całokształtu.

Stanę się obrazem, który mam w głowie, a którego jednocześnie się boję

Nie liczę na fanfary na moją cześć. Nie liczę na to, że to spotkanie zrobi ze mnie odkrycie roku 2016. Jeśli spotkam chociaż jedną osobę, która powie mi „Super, chciałam Cię poznać!” to będę przeszczęśliwa! Chcę wyciągnąć z tego spotkania jak najwięcej pewności siebie i super wspomnień!

Liczę na to, że nie zawiodę sama siebie.

Autor Gulbaska

Podobne wpisy

Wybrane na podstawie tagów
blog conference poznań relacja
Bardzo Cenne Porady,
spotkanie blogujacych mam trojmiasto 1
Gdynia gości bloger
ZAUFASZ
3 zasady bezpieczeń
spotkanie blogerów, grodzisk mazowiecki, logo
Mój blog ma moc!
bloger
Bloger to człowiek
bloger
Bloger to dawca emoc
www.blogowigilia.pl
Blogowigilia 2015 cz
Jestem Wyjątkowa!
Każdy bloger to wyj
bloger profesjonalny blox
Jak daleko mi do blo
DSC_0145
Gdzie kończy się i
maddinka_grey
Umiera człowiek, a