Nominowana po raz trzeci w swojej blogowej karierze do Libster Blog Award z chęcią odpowiem na pytania zadane mi przez Monikę z Mama Notuje.
www.kamatocy.pl

www.kamatocy.pl

1. Za czym najbardziej tęsknisz?
Za czym? Chyba za kim…
2. Jutro masz założyć nowego bloga – jaki będzie miał tytuł i dlaczego?
Kobieta, żona, matka. Dokładnie w tej kolejności. Nic bym nie zmieniła. Dlaczego? Ponieważ czuję, że tak właśnie wygląda moje życie. Muszę najpierw porządnie zadbać o siebie, by być dobrą żoną i matką.
3. Żyjesz w świecie superbohaterów – jaka jest Twoja supermoc?
Potrafię wybuchać jak wulkan w mniej niż 5 sekund. Następnie równie szybko schodzi ze mnie ciśnienie, ale zły humor utrzymuje się do poranka dnia następnego.
4. Masz wehikuł czasu – dokąd się przenosisz?
Do czasów Słowian i nieskalanych polskich ziem. Uwielbiam dziką przyrodę.
5. Jaka będzie/była podróż Twojego życia?
Moją podróżą życia będzie wycieczka do Japonii. Z moim mężem na 25 rocznicę ślubu 🙂
6. Jeśli miałbyś napisać teraz krótką wiadomość do swoich wnuków, co by to było (1-3 zdania)?
Nie dajcie sobie wmówić, że kiedyś było lepiej. Było inaczej! Żyjcie swoim życiem, bo zawsze będziecie mieli rację rację, a jak nie będziecie mieli, to poniesiecie konsekwencje błędu!
7. Co byś w sobie zmienił?
Zmieniłabym bym swój rozmiar z 42 na takie 38. Podniosłabym swoją samoocenę. Chętnie odcięłabym się od brania wszelkiej krytyki do siebie. Jeszcze gdyby to było takie proste…
8. Za co lubisz siebie?
Za upór i determinację. Za stawanie murem za najbliższymy. Za szalone pomysły i spontaniczność. Za nienoszenie masek. Za cięty język i całkiem sprawnie działający umysł.
9. Z czym kojarzy Ci się dzieciństwo?
Z jeziorami i kuzynostwem.
10. Czego nie lubisz u płci przeciwnej?
A za co można ich nie lubić? 😉 A tak na prawdę nie lubię (i nie rozumiem!) wielominutowego okupowania kibla w celu załatwienia grubszej sprawy, bo tak na prawdę sranie zajmuje im minutę, a kolejne 29min poświęcenie się czytaniu składu proszku do prania!
11. Jakiego bohatera ksiązkowego lub filmowego zaprosiłbyś na kawę? Albo piwo?
Maga Tayenda z Gildii Magów Trudi Canavan <3
Pozwólcie, że Nie będę nikogo nominować 🙂 Zawsze z przyjemnością przeczytam Wasze odpowiedzi na te same pytania w komentarzach pod tą notką 🙂
Autor Gulbaska

Podobne wpisy

Wybrane na podstawie tagów
blog_libster_award
Pytasz? Odpowiem. Ni
pampersy
„Dziwi mnie
 • A dziękuję, miło mi 😀

 • melanii

  Też wybucham, jak wulkan 😉 Najchętniej przeniosłabym się do czasów PRL-u 😉

  • A z jakiego powodu? Ponoć nic tam wtedy nie było.

   • melanii

    Może i nic nie było, ale jednocześnie ludzie mieli wszystko. Nikt nie narzekał. Na 100% ludzi 10% było chamów, a 90% porządnych obywateli, teraz te proporcje się odwróciły. Ludzie odwiedzali się, rozmawiali ze sobą, obecnie każdy woli siedzieć w swoich czterech kątach i narzekać, że jest zmęczony, że na nic nie ma czasu. Dlatego zastanawiam się czy to czasy się zmieniły, czy my?

    • Fakt, ludziom się nie chce. Niczego – bawić się, wyjeżdżać na wakacje, spotykać się po pracy, odwiedzać się wzajemnie w weekendy. Okropne to jest, gdy muszę umawiać się ze znajomymi na miesiąc do przodu bo nie ma miejsca na spontaniczność. Albo gdy muszę godzinę argumentował wyjazd na łono natury gdy nie ma idealnej pogody.

 • Ja się wykręcałam jak piskorz od udzielania odpowiedzi, ale wreszcie też się poddałam i nadziubdziałam na blogu co tam ludzie chcieli widzieć 😉 Jak dorwiesz ten wehikuł czasu weź mnie i Gajowego ze sobą, ekwipunek już mamy; miecze, łuki i inne takie czekają w piwnicy 🙂

  • A jezdziliście na Wolin albo coś? Bo może kiedyś wpadliście na Ojca Polaka, bo swego czasu bawił się w wikinga 😀