Jestem na wakacjach i czuję się cudownie. Aby zrelaksować w jak największym stopniu muszę odrzucić myśli dotyczące naszych dzieci w głąb podświadomości. W innym wypadku zwariowałabym z tęsknoty. Nie zmienia to jednak faktu, że będąc w hotelu obserwuję jego przygotowanie pod względem obsługi najmniejszych gości. Robi mi się ciepło na sercu, gdy widzę krzesełka dziecięce w hotelowej restauracji i nóż się w kieszeni otwiera, gdy w menu śniadaniowy widzę tylko kiełbaski, boczek o jajko sadzone. Moje dzieci nie miałyby tu co jeść! Jak dobrze by było jechać do miejsca, w którym nie trzeba martwić się takimi rzeczami! Tylko jak je znaleźć w codziennej gonitwie?

Podróże szlakiem certyfikatów, certyfikaty okiem mamy

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam serwis Certyfikaty OkiemMamy.pl

Jest to serwis, którego założycielką jest Anna Gołębiewska. Wraz ze swoim mężem od prawie trzech lat prowadzą stronę, na której umieszczają m.in. pensjonaty, hotele, gospodarstwa agroturystyczne oraz restauracje, w których rodziny z dziećmi są mile widziane! Co więcej, jadąc np. na wakacje, rodzice nie muszą martwić się o wanienkę czy przewijak dla najmłodszych dzieci, ani o plac zabaw czy kącik dla dzieci, w którym będą mogły spędzić czas starsze pociechy.

Gdzie w tym roku jedziecie na wakacje?

Morze, góry czy Mazury? Certyfikaty OkiemMamy.pl zataczają coraz szersze kręgi. Zorientujcie się wiec czy w okolicy, którą planujecie odwiedzić w tym roku znajduje się miejsce opatrzone charakterystycznym Okiem Mamy.

Certyfikaty wydawane są na rok! By przedłużyć okres jego ważności wszystkie miejsca muszą utrzymać standardy ściśle określone w warunkach przyznania Certyfikatu OkiemMamy.pl !

Jeśli znacie miejsca godne polecenia innym rodzicom to dajcie znać! Chętnie je obejrzymy!

My? Tak! Jestem jedną z osób, która zasiliła zespół Certyfikatów OkiemMamy.pl

Przyznam szczerze, że uczestnictwo w tym projekcie daje mi wiele radości i energii do działania. Z mojego, zaledwie dwuletniego, doświadczenia w życiu w rodzinie wielodzietnej wiem, że znalezienie miejsc, w których zostaniemy przyjęci z otwartym rękoma jest bardzo trudne. Jestem też pewna, że nie jest to niemożliwe!

Marzy mi się też zaangażowanie wszelkich miejsc, które będą przystosowane do obsługi rodzin wielodzietnych, do udziału w rządowym programie Karta Dużej Rodziny. Wiązałoby się to z ulgami w opłatach dla rodzin z co najmniej trójką dzieci, a jednocześnie z większym ruchem w interesie.

Certyfikat OkiemMamy.pl – Miejsca przyjazne rodzinom z dziećmi

Jakie miejsce polecasz od siebie? 🙂

Autor Gulbaska
  • kocia_dama

    Fajny projekt 🙂 I bardzo przydatny wszystkim mamom 🙂

  • Znam bloga o którym wspominasz i nie ukrywam, że sama często korzystam z zasobów wiedzy, które są tam zawarte. Wielokrotnie wybierałam miejsca tam polecana na nasze rodzinne wakacje 🙂

  • Cieszę się, że dołączyłaś do zespołu :* Twoja głowa pełna pomysłów była nam bardzo potrzebna

  • Magdalena Kubiak

    Grand Nosalowy Dwór w Zakopanym i Czarny Potok w Krynicy – polecam serdecznie

  • Super inicjatywa!

  • Świetna akcja 🙂 My zawsze wyjeżdżając zwracamy uwage na to czy miejsce jest dobre dla dzieci 🙂 Kilka godnych polecenia znam-głównie nad morzem 🙂